Nesnelerin İnternetiNesnelerin İnterneti (Internet of Things veya IoT olarak da tanınıyor) olarak bilinen teknoloji, aklınıza gelebilecek her nesnenin internete erişip, diğer cihazlarla iletişim halinde olması, birbirine bağlanması ve haberleşmesi amacını taşıyan yeni nesil bir teknolojidir.

Dijital dönüşümde bir sonraki aşama, Nesnelerin İnterneti’dir (IoT).

Akıllı ampüllerden, akıllı sayaçlara ve endüstriyel ekipmanlara kadar tüm nesnelerin dijitalleşmesi ve haberleşmesi ile hem firmalara hem de müşterilerine daha fazla katma değerli çözümler geliştirilebilmektedir.
Sorbus IT, uluslararası iş ortaklığı yapısıyla kurumlara doğru IoT ekosistemini kurarak maliyetlerini düşürmelerini, verimliliklerini artırmalarını ve gerçek zamanlı olarak tüm süreci görüntülemeyi sağlamaktadır. Sorbus IT, işletmelere endüstri 4.0 dönüşümünden yararlanmaları için uçtan uca IoT&M2M çözümleri sunmaktadır.

Akıllı Çözümler


Sorbus IT nesnelerin interneti çözümleri geniş bir uçtan uca ürün yelpazesine sahiptir. Bu çözümler, yüksek kaliteli donanım ve yazılım içerdiklerinden, kurumlar için nesnelerin interneti adaptasyonunu basitleştirir.

  • Akıllı Ekipmanlar
  • GPS Takipleri
  • Uzaktan Kontrol
  • Anlık Durum İzleme
  • Öngörüsel Analitik

Dijital Dönüşüme Başlayın


Büyük veri ve yapay zeka çözümlerimiz ile daha akıllı, güvenli ve verimli çevreler yaratmak için bize ulaşın. Uzmanlarımız, ihtiyacınıza en uygun teknoloji çözümlerine yönlendirecektir.