Teknoloji Çözümleri

IoT


Nesnelerin İnterneti (Internet of Things veya IoT olarak da tanınıyor) olarak bilinen teknoloji, aklınıza gelebilecek her nesnenin internete erişip, diğer cihazlarla iletişim halinde olması, birbirine bağlanması ve haberleşmesi amacını taşıyan yeni nesil bir teknolojidir. Teknolojinin fark yarattığı günümüz dünyasında, kurum ve kuruluşların; maliyetlerini düşürmeleri, performanslarını ve verimlerini artırmaları ve her noktayı tek yerden yönetme imkânları ile rekabette avantaj sağlamaları gerekmektedir.

Firmanız için doğru IoT cihazlarını seçerek iş ve gündelik hayatınızı kolaylaştırmanız ve dijitalleştirmeniz mümkündür. Dijital dönüşümün getirdiği fırsatlarla birlikte, kurumlar; nesnelerin interneti (IoT) altyapıları sayesinde elde ettiği milyonlarca veri üzerinden, detaylı analiz çalışmaları yaparak iş süreçlerini bir basamak daha öteye taşıyabilirler.

Yapay Zeka & Makine Öğrenmesi


Günümüz dünyası, derin öğrenme ve yapay zeka konularındaki gelişmelerle birlikte büyük bir ilerleme kaydediyor. Bu gelişmeler firmalarının geleceklerini derinden etkilerken katlanarak büyüyen verileri içgörü, aksiyon ve değer haline getiriyor.

Sorbus IT sunmuş olduğu makine öğrenmesi ve yapay zeka çözümleri ile operasyonların otomasyonunun gerçekleştirilmesi, verilerin doğru bir şekilde analiz edilerek oluşabilecek hataların önceden öngörülmesi, kullanıcı için görevleri daha iyi hale getirmek amacıyla günlük işleyişlere makine ve derin öğrenme algoritmalarının dahil edilmesini sağlar. Bu sayede iş uygulamalarının daha da güçlendirilmesi , daha hızlı karar verilmesi, daha fazla üretkenlik ve iş süreci otomasyonu sağlanır.

Bulut Bilişim


Firmaların günümüz dünyasında günceli takip etmeleri için dijitalleşmeleri ve bu dünyaya entegre olmaları, onları daha müşteri odaklı ve yeniliğe açık bir hale getirmektedir. Bulut bilişim teknolojisinin gelişimi, büyük verilerin internet üzerinde depolanabilirliği ve bu verilerin erişilebilirliği olanaklı hale getirmiştir. Bulut teknolojisi sayesinde veri kayıplarının önüne geçebilir, aynı zamanda bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmanız gerekmediği için alan işgalini önleyebilirsiniz.

Sorbus IT alanında uzman ekibi bulut mimarisini firmanıza uygun hale getirmek için uygulama ve servisleri gereksinimlerinize uygun olarak bulut mimarisine taşıyor. Bu sayede firmanızı dijitalleşen bu dünyaya entegre ederken, müşteri ve iş ortaklarınızla daha hızlı etkileşime geçebileceğiniz, size uygun olarak özelleştirilmiş bu bulut tabanlı uygulamalar sayesinde firmanızı bir adım öne taşıyabileceksiniz.

Yazılım Geliştirme


Sürekli değişen ve gelişen günümüz dünyasında, firmalar markalarının bilinirliğini arttırmak ve piyasalardaki gücünü arttırmak için teknolojik çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Her firmanın kendisine özgü, farklı talepleri bulunmaktadır, bu nedenle hazır çözümler yerine doğru ve özel çözümlere yönelmeli, firmasının ihtiyaç duyduğu noktalara odaklanmalıdır.

Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda farklılık gösteren özel yazılım geliştirme hizmetimiz ile ürün ve hizmetlerin kalite standartlarını yükselterek, performansınızı ve iş verimliliğinizi artırarak, alanınızda fark yaratın. Sorbus kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

Mobil Çözümler


Rekabetin ve gelişen teknolojinin habercisi, Mobil Çözümler önemini her geçen gün arttırmaktadır. Mobil yazılımlar sayesinde firmalar, tanıtımlarını farklılaştırarak, müşteri ilişkilerini daha da sağlamlaştırmaktadırlar. Firmalar bu mobil teknolojilerle mekân ve zaman sınırını ortadan kaldırarak, bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmektedirler.

Sorbus olarak mobil çözümlerimiz ile kurumsal firmaların operasyonlarını yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Kurumsal firmanıza sunduğumuz mobil çözümler ile kurumunuzun üretkenliğini ve verimliliğini arttırabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, zaman kazanabilir, yerden ve zamandan bağımsız olarak bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.